עדכונים וחדשות:

אירועי האגודה בפורים 2021

חג פורים הוא חג ההודיה על נס ההצלה שנעשה לעם ישראל בימי גלות פרס. בשנים הקודמות ברופין החג צוין בחגיגות ענק לכלל הסטודנטים באירוע פורים גדול במתחם אירועים בליווי תחפושות, ברים ומוזיקה טובה. השנה עקב מגבלות הקורונה לא היה ניתן לקיים אירוע פורים פרונטלי ונאלצנו לחשוב על דרך יצירתית לחגוג את חג הפורים בסגר מלא בערב החג. 
בשונה מכל שנה הפעם עשינו שבוע חגיגות שלם, כי אין מצב שלא נחגוג את פורים, אולי לא כמו שאנחנו רגילים אבל אפילו יותר טוב.
בתחילת השבוע, יצאנו לשמח את הסטודנטים ברחבי הקמפוס ובמעונות יחד עם חב"ד בקמפוס רופין. התחפשנו לליצנים וחילקנו משלוחי מנות בליווי מוזיקה וכמובן שלא שכחנו לתעד הכל בסרטון שייצא ממש בקרוב ותהיו בטוחים שיש למה לחכות.
בהמשך השבוע, קיימנו שני ערבי מופעים בזום. בערב הראשון צחקנו בלי הפסקה, בסטנדאפ של בן בן ברוך ולאחר מכן עלה גם שלומי קוריאט. בערב הסטנדאפ לקחו חלק מעל 400 סטודנטים ובינהם גם זכו מספר סטודנטים בכרטיסים למופע פרונטלי.
לבסוף, בערב החג בו כל המדינה היתה בסגר אנחנו נהננו מהמופע המרכזי העל חושי של האמן הבינלאומי ליאור סושרד. ליאור סושרד הוא המנטליסט המבוקש ביותר באירועים של ידוענים בינלאומיים נחשבים, בתערוכות ובכנסים מקצועיים של החברות הגדולות בארץ ובעולם. בהופעה אצלנו ברופין חזה באופן מדויק אירועים בעתיד, השפיע וקרא את מחשבות הצופים, ליאור הוביל את הסטודנטים מסע מרתק דרך נפלאות המוח האנושי.
המופע היה מבוסס על דרמה ותדהמה ושילב הומור רב בשיתוף מלא של הקהל ויצר חוויה אולטימטיבית של פלא, צחוק והנאה. במופע שולבו הרבה מוטיבים מהחיים ברופין כמו המדשאות הירוקות ורופין עצמו כשהשיא היה כשכל הצופים יחד הגיעו בחשבון לאותו המספר 216.1 שהיה רשום אצל ליאור, וכשהפך את הדף המספר יצר את השם "רופין". התגובות למופע המדהים לא איחרו כשאנשים אמרו "אלוהים אדירים, זה היה מדהים!", "עוצר נשימה לחלוטין! ערערת אותנו לגמרי".
זה היה הפורים שלנו השנה, שמחנו לראות אתכם גם אם מבעד למסך ואנחנו שמחים שנהנתם!

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0