עדכונים וחדשות:

בחירות ליו"ר אגודת הסטודנטים 2020

במשך מספר שנים לא התקיימו בחירות ליו"ר אגודת הסטודנטים ברופין ולמועצת האגודה. לאחר שנים ממושכות ומאמצים רבים הוחלט השנה על קיום בחירות לראשות האגודה וכמו כן, גם למועצה שבה יהיו חברים מגוון נציגי החוגים הכוללים את נציגי המסלולים במרכז האקדמי רופין ונציגי המכללה הטכנולוגית.
הבחירות התקיימו ב-29.10.2020 כאשר 3 סטודנטים הגישו מועמדות לתפקיד יו"ר האגודה: עידו ברוכשטיין, שלומי אמסילי ודור אפריים. במהלך יום הבחירות, נתקלו סטודנטים רבים בתקלה טכנית ובה לא יכלו להצביע ונתקלו בקשיים, דבר שמנע מסטודנטים רבים להצביע. במהלך יום הבחירות נאספו פניות רבות מצד סטודנטים שהוגשו לוועדת הבחירות ולבסוף הוחלט על יום בחירות נוסף לאותם הסטודנטים שלא הצביעו עקב התקלה.
ב-4.11.2020 התקיים המועד הנוסף לבחירות בו תוקנו רוב התקלות הטכניות. במועד זה נרשמה היענות גדולה בהצבעה והקולות החדשים התווספו להצבעות ממועד הבחירות הקודם ובסופו של יום ניתנה זכות הבחירה לכלל הסטודנטים.
לאחר שלב ספירת הקולות וקבלת התוצאות הסופיות מהחברה החיצונית שריכזה עבור ועדת הבחירות את הנתונים של ההצבעה, התבשרנו על המנצח לראשות אגודת הסטודנטים רופין, עידו ברוכשטיין, סטודנט שנה ב׳ להנדסת תעשיה וניהול שזכה ב-55% מן הקולות, אחריו שלומי אמסילי עם 34% מהקולות ודור אפריים עם 11% מהקולות.
בבחירות אלו נבחרו גם נציגי המסלולים שישמשו כמועצת אגודת הסטודנטים רופין. תפקידי מועצת האגודה הן פיקוח על התנהלות האגודה והשפעה על סדר יומה. חבר מועצת האגודה הוא נבחר הציבור של הסטודנטים הלומדים במסלול, תפקיד זה משמעותי וחשוב מאוד לסטודנטים הלומדים במוסד.
נציגי מועצת האגודה הנבחרים
נציגי הפקולטה לכלכלה ומנע"ס:
מנע"ס ב'- קימה ליאור, מנע"ס ג'- עדן דאודי, כלכלה ומנהל א'- איפרגן חי, כלכלה ומנהל ג'- מוסאי  ירדן, כלכלה וחשבונאות א'- אורן יובל, כלכלה וחשבונאות ב'- מיכאל טפליצקי, כלכלה וחשבונאות ג'- עניס רותם, כלכלה וחשבונאות ד'- פרץ דניאלה, תואר שני MBA- קרוליין סטצנקו, BA מנהלים- נטלי נחתומי, אלירן ריבניק, שגב הראל.
נציגי הפקולטה להנדסה:
הנדסת מחשבים ב', זילברמן שי, הנדסת חשמל ואלק' ב'- ואנונו אמיל, הנדסת תעש"נ ב'- מורן יוסף, הנדסת תעש"נ ג'- אקל בר, מדעי המחשב ב'- עידן לוי.
הפקולטה למדעי החברה והקהילה:
מדעי ההתנהגות ב'- יובל חקאני, סיעוד א'- דבי ברסל, סיעוד ג'- טיבי עבדאללה, סיעוד ד'- איברהים אבו אחמד, עבודה סוציאלית א'- אופל יוסף.
נציגת מכינה- אליענה אלבז.
נציגת הנדסאים- רחל גולדברג.
היו״ר הנבחר עידו ברוכשטיין, פועל לשקיפות מלאה מצד אגודת הסטודנטים כלפי בוחריו, יפעל לטובתם כלל הסטודנטים במכללה וידאג למלא את תפקידו באחריות תוך כדי מתן מענה לכל סטודנט וסטודנטית אשר ירצו לקבל אוזן קשבת.

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0