החזר ישיר של 60% מדמי קמפוס מכמורת – Ruppin
Ruppin

החזר ישיר של 60% מדמי קמפוס מכמורת

קמפוס מכמורת ציוד לשימוש בשעות אחרה”צ

מדי שנה הסטודנטים בקמפוס מכמורת של המרכז האקדמי רופין משלמים 600 ש”ח בסמסטר על השירותים הנלווים בו. מדובר בשירותים מיוחדים אשר אינם ניתנים באף קמפוס אחר בארץ כגון; הפעלת מועדון צלילות מודרכות, פעילות מעגן שלא במסגרת הלימודים של השכרת ציוד (סאפ, קיאק, גלשן וכו’), שתייה חמה חופשית ועוד.
לצערנו, שנה זו תיזכר לדורות כשנה שבה נפגע אורח חיינו בצורה דרמטית ונאלצנו כולנו להסתגל למציאות חדשה לנוכח מגבלות הקורונה והשלכותיה. מלבד כך, אנו כסטודנטים חווינו פגיעה נוספת בה גבו מאיתנו תשלומים גבוהים אותם לא ניצלנו כלל. סמסטר א’ התקיים במתכונת לא רציפה עקב מגבלות משרד הבריאות על המוסדות להשכלה גבוהה ופעילות מעגן צלילה ושאר התחומים הוקפאה. 
אנו באגודת הסטודנטים הגשנו בקשה למרכז האקדמי לקבלת פירוט מסודר על תשלומי דמי הקמפוס. רצינו לדעת מה הם כוללים ועל מה אנו משלמים בכדי לדרוש את מה שמגיע לנו לקבל בחזרה, זאת אע”פ שברור מאליו שעל שירות שלא קיבלנו אנו לא צריכים לשלם.
לאחר כחצי שנה של מו”מ הצלחנו להגיע להבנות עם הנהלת המרכז האקדמי. את שנת תשפ”א נחלק לשני סמסטרים, כשעל כל אחד מהם שילם כל סטודנט 600 ש”ח וההחזר לסמסטר א’ יהיה בגובה של- 60% מהסכום.
כל סטודנט יקבל החזר של 360 ש”ח מתוך ה-600 ש”ח ששולמו ובסוף סמסטר ב’ ייבחנו שוב השירותים שיינתנו ונקיים שיח נוסף על פעימה נוספת של החזרים במידה ויידרש. כמובן שגם בקמפוס מכמורת כל סטודנט יקבל החזר של 50% מדמי האבטחה במסגרת התכנית סיוע שהושגה- קישור.
אופן החזר התשלומים עד סוף חודש מרץ:
סטודנט ששילם את מלוא שכ”ל לשנה זו, הסכום יישמר עבורו כזיכוי לטובת המשך הלימודים בשנה הבאה.
סטודנט שזו שנת לימודיו האחרונה, יקבל החזר כספי בהעברה בנקאית ישירות לחשבון הבנק.
אנו מודים למרכז האקדמי רופין על ההיענות ושיתוף הפעולה.
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

מרתונים- המפתח שלך להצלחה

כמו בכל שנה, המדור האקדמי של אגודת הסטודנטים גאה להפעיל מרתונים במקצועות השונים.
רגע… מה זה מרתון?
מרתון הוא בעצם יום מרוכז של בין 5-6 שעות בו עוברים על החומר הנלמד עם סטודנט מצטיין שנבחר ע”י האגודה לאחר שנבדקו כישורי הלימוד והעברת החומר שלו. המרתונים מועברים בקבוצות קטנות, ולעיתים קיימים שני מרתונים באותו יום (בוקר וערב) לנוחיות הסטודנטים.

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

לקראת תקופת הבחינות- טיפים ללמידה נכונה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים “זהו, עכשיו אני יושב ונכנס לעניינים לקראת המבחן” אבל אחרי חמש דקות הדבר היחיד שנכנסתם אליו היה לפייסבוק? בשביל זה אנחנו כאן- לתת לכם טיפים ללמידה נכונה!
אז… איך מומלץ ללמוד לבחינה?

המשך קריאה »
דילוג לתוכן