עדכונים וחדשות:

החזר ישיר של 60% מדמי קמפוס מכמורת

קמפוס מכמורת ציוד לשימוש בשעות אחרה"צ

מדי שנה הסטודנטים בקמפוס מכמורת של המרכז האקדמי רופין משלמים 600 ש"ח בסמסטר על השירותים הנלווים בו. מדובר בשירותים מיוחדים אשר אינם ניתנים באף קמפוס אחר בארץ כגון; הפעלת מועדון צלילות מודרכות, פעילות מעגן שלא במסגרת הלימודים של השכרת ציוד (סאפ, קיאק, גלשן וכו'), שתייה חמה חופשית ועוד.
לצערנו, שנה זו תיזכר לדורות כשנה שבה נפגע אורח חיינו בצורה דרמטית ונאלצנו כולנו להסתגל למציאות חדשה לנוכח מגבלות הקורונה והשלכותיה. מלבד כך, אנו כסטודנטים חווינו פגיעה נוספת בה גבו מאיתנו תשלומים גבוהים אותם לא ניצלנו כלל. סמסטר א' התקיים במתכונת לא רציפה עקב מגבלות משרד הבריאות על המוסדות להשכלה גבוהה ופעילות מעגן צלילה ושאר התחומים הוקפאה. 
אנו באגודת הסטודנטים הגשנו בקשה למרכז האקדמי לקבלת פירוט מסודר על תשלומי דמי הקמפוס. רצינו לדעת מה הם כוללים ועל מה אנו משלמים בכדי לדרוש את מה שמגיע לנו לקבל בחזרה, זאת אע"פ שברור מאליו שעל שירות שלא קיבלנו אנו לא צריכים לשלם.
לאחר כחצי שנה של מו"מ הצלחנו להגיע להבנות עם הנהלת המרכז האקדמי. את שנת תשפ"א נחלק לשני סמסטרים, כשעל כל אחד מהם שילם כל סטודנט 600 ש"ח וההחזר לסמסטר א' יהיה בגובה של- 60% מהסכום.
כל סטודנט יקבל החזר של 360 ש"ח מתוך ה-600 ש"ח ששולמו ובסוף סמסטר ב' ייבחנו שוב השירותים שיינתנו ונקיים שיח נוסף על פעימה נוספת של החזרים במידה ויידרש. כמובן שגם בקמפוס מכמורת כל סטודנט יקבל החזר של 50% מדמי האבטחה במסגרת התכנית סיוע שהושגה- קישור.
אופן החזר התשלומים עד סוף חודש מרץ:
סטודנט ששילם את מלוא שכ"ל לשנה זו, הסכום יישמר עבורו כזיכוי לטובת המשך הלימודים בשנה הבאה.
סטודנט שזו שנת לימודיו האחרונה, יקבל החזר כספי בהעברה בנקאית ישירות לחשבון הבנק.
אנו מודים למרכז האקדמי רופין על ההיענות ושיתוף הפעולה.

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0