החזר 50% מדמי האבטחה! – Ruppin
Ruppin

החזר 50% מדמי האבטחה!

שנת הלימודים נפתחה בזום אבל שכר הלימוד נותר שווה. אפשר להגיד שתשלומי האבטחה הם סכומים קטנים ביחס לשכר הלימוד – אבל עבורנו זה עניין של צדק. נאבקנו על הפחתה רוחבית של 50% בדמי האבטחה כשיו”ר האגודה עידו ברוכשטיין עלה לשדולה להשכללה גבוהה בכנסת להילחם על הוזלה.
הגשנו בקשה במסגרת חוק חופש המידע יחד עם התאחדות הסטודנטים הארצית, כדי לקבל לידינו את הוצאות האבטחה ששולמו לעומת ההוצאות שנרשמו לפני המשבר. 
לאחר כחודשיים של מאבק משותף של אגודות הסטודנטים בארץ וההתאחדות, הושגו הבנות לטובת כלל הסטודנטים ששילמו אגרת רווחה במסגרת תכנית סיוע.
במסגרת תוכנית הסיוע שהושגה, המרכז האקדמי רופין יעניק כאקט וולונטרי, מלגת התמודדות עם משבר הקורונה בשנת הלימודים תשפ”א בגובה מחצית מדמי האבטחה השנתיים, סכום של 125 ש”ח לכל סטודנט ששילם אגרת רווחה.
סטודנט ששילם את מלוא שכ”ל לשנה זו, הסכום יישמר עבורו כזיכוי לטובת המשך הלימודים בשנה הבאה.
סטודנט שזו שנת לימודיו האחרונה, יקבל החזר כספי בהעברה בנקאית ישירות לחשבון הבנק עד עד אמצע מרץ.
אנו מודים למרכז האקדמי רופין על ההיענות ושיתוף הפעולה.
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

מרתונים- המפתח שלך להצלחה

כמו בכל שנה, המדור האקדמי של אגודת הסטודנטים גאה להפעיל מרתונים במקצועות השונים.
רגע… מה זה מרתון?
מרתון הוא בעצם יום מרוכז של בין 5-6 שעות בו עוברים על החומר הנלמד עם סטודנט מצטיין שנבחר ע”י האגודה לאחר שנבדקו כישורי הלימוד והעברת החומר שלו. המרתונים מועברים בקבוצות קטנות, ולעיתים קיימים שני מרתונים באותו יום (בוקר וערב) לנוחיות הסטודנטים.

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

לקראת תקופת הבחינות- טיפים ללמידה נכונה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים “זהו, עכשיו אני יושב ונכנס לעניינים לקראת המבחן” אבל אחרי חמש דקות הדבר היחיד שנכנסתם אליו היה לפייסבוק? בשביל זה אנחנו כאן- לתת לכם טיפים ללמידה נכונה!
אז… איך מומלץ ללמוד לבחינה?

המשך קריאה »
דילוג לתוכן