עדכונים וחדשות:

חנוכה 2020 באגודת הסטודנטים רופין

שנת 2020 אילצה את כולנו לחגוג את חגי ישראל בצורה שונה והרחק מקן המשפחה המורחבת. דבר זה הוביל לבדידות אצל אנשים רבים ובייחוד אצל האוכלוסייה הבוגרת וזו שבסיכון בבתי החולים. לכן, אנו באגודת הסטודנטים בעזרת נציגות חב"ד בקמפוס יצאנו לשמח את הקהילה כמדי שנה והמשכנו במסורת חג החנוכה המרגשת.

 

תחילה ביקרנו במחלקת הילדים בבית החולים ״לניאדו״ וחילקנו מתנות, סופגניות ושלל הפתעות לילדים המתוקים שהיו צמאים לחום ואהבה בתקופה קשה זו. החיוך שעלה על פניהם הזכיר לנו את החשיבות של השליחות הזו ועד כמה חשוב לתת למען הקהילה ולהתמיד במסורת הזו מדי שנה.
בנוסף לכך, ביקרנו גם במרכז יום לקשיש, ״בית דוד״ שבעמק חפר במטרה לחמם את לבם של הקשישים במקום. הדלקנו עמם נרות חנוכה והפגנו את בדידותם על ידי שירה וריקודים במטרה להעלות חיוך על פניהם בימים אלו. אנו רוצים להודות לנציגי חב"ד בקמפוס על ההירתמות והתרומה המרגשת לקהילה.
לבסוף, כמובן שלא שכחנו גם לחגוג איתכם הסטודנטים שלנו, אמנם באופן קצת שונה אבל לא ויתרנו על אירוע חנוכה מיוחד בסטנדרט גבוה. לכבוד הנר השישי של החג הבאנו לכם את מופע הסטנדאפ הקורע של הגדול מכולם אורי חזקיה ממנו נהנו כ-2500 סטודנטים. שמחנו להדליק איתכם נרות ולראות אתכם שוב גם אם בזום, אורי חזקיה שבר מצחוק במופע אינטראקטיבי מיוחד והעלה מספר סטודנטים במהלך המופע, מקווים שנהנתם וניפגש באירוע הבא!

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0