יום הסטודנט 2023 – היה לוהט! – Ruppin
Ruppin

יום הסטודנט 2023 – היה לוהט!

יום הסטודנט 2023 היה לוהט ולא רק בגלל ה 40 מעלות חום שהיו שם!

את יום הסטודנט השנה הפיקו אגודת הסטודנטים כאירוע של שישי צהרים, בגן אירועים יפיפה ופסטורלי, באולמי תל-יה בתל יצחק. יום הסטודנט התנהל בקונספט הוואי עם אוהלי טיפי, תפאורה צבעונית וכמובן שרשראות הוואי לאווירה.
באירוע היו מגוון של פוד טראקים מעוצבים, בר אלכוהולי מוזל ועמדות משחקים מאתגרים ומהנים.
במהלך האירוע על המוזיקה היו אחראים אמנים מקבוצת “komodo”, אשר הרימו את האווירה והפכו את מסיבת יום הסטודנט לחגיגה מטורפת.
בשיא המסיבה עלה האחד והיחיד סטטבוי בליווי הרקדנים והלהקה שלו והקפיץ את הסטודנטים עם להיטים שלא השאירו אף סטודנט אדיש, כגון: השירים רונדלים, הפשע המושלם, טרנטולה ועוד שלל להיטים מוכרים. סטטבוי הרים חלה מטורפת כמו שרק הוא יודע!
יום הסטודנט של אגודת הסטודנטים רופין היה מושקע ומלא בפאן, הסטודנטים רקדו, נהנו והשתחררו קצת לפני שתקופת המבחנים האחרונה לשנה הגיעה. 
בסוף האירוע עלו הצמד הכי חזק במדינה, האמנים המושמעים ביותר בספוטיפיי ישראל לשנת 2023, לא אחרים מאשר הצמד vini&vici שהטריפו את הרחבה במוזיקת טראנס איכותית ומשוגעת.
צוות אגודת הסטודנטים רופין מודה לכל הסטודנטים שהגיעו ולקחו חלק במסיבת יום הסטודנט המטורפת לשנת תשפ”ג. אנו תמיד כאן בשבילכם ונמשיך לעבוד עבורכם עד האירוע המטורף הבא. 
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

מרתונים- המפתח שלך להצלחה

כמו בכל שנה, המדור האקדמי של אגודת הסטודנטים גאה להפעיל מרתונים במקצועות השונים.
רגע… מה זה מרתון?
מרתון הוא בעצם יום מרוכז של בין 5-6 שעות בו עוברים על החומר הנלמד עם סטודנט מצטיין שנבחר ע”י האגודה לאחר שנבדקו כישורי הלימוד והעברת החומר שלו. המרתונים מועברים בקבוצות קטנות, ולעיתים קיימים שני מרתונים באותו יום (בוקר וערב) לנוחיות הסטודנטים.

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

לקראת תקופת הבחינות- טיפים ללמידה נכונה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים “זהו, עכשיו אני יושב ונכנס לעניינים לקראת המבחן” אבל אחרי חמש דקות הדבר היחיד שנכנסתם אליו היה לפייסבוק? בשביל זה אנחנו כאן- לתת לכם טיפים ללמידה נכונה!
אז… איך מומלץ ללמוד לבחינה?

המשך קריאה »
דילוג לתוכן