עדכונים וחדשות:

ישיבות מועצת אגודה

תפקיד מועצת אגודת הסטודנטים הוא פיקוח על התנהלות הנהלת האגודה והשפעה על נושאים שיעלו לסדר היום. חבר מועצת האגודה הוא נבחר הציבור של הסטודנטים הלומדים במסלול, תפקיד זה משמעותי וחשוב מאוד לסטודנטים הלומדים במוסד.
סיקור הבחירות האחרונות ב04/11/2020 לאגודת הסטודנטים
יו"ר האגודה הנבחר עידו ברוכשטיין, משמש גם כיו"ר המועצה ופועל לטובת כלל הסטודנטים במרכז האקדמי, בקמפוס מכמורת ובמכללה הטכנולוגית כאחד.
נציגי הפקולטה לכלכלה ומנע"ס:
מנע"ס ב'- קימה ליאור, מנע"ס ג'- עדן דאודי, כלכלה ומנהל א'- איפרגן חי, כלכלה ומנהל ג'- מוסאי  ירדן, כלכלה וחשבונאות א'- אורן יובל, כלכלה וחשבונאות ב'- מיכאל טפליצקי, כלכלה וחשבונאות ג'- עניס רותם, כלכלה וחשבונאות ד'- פרץ דניאלה, תואר שני MBA- קרוליין סטצנקו, BA מנהלים- נטלי נחתומי, אלירן ריבניק, שגב הראל.
נציגי הפקולטה להנדסה:
הנדסת מחשבים ב', זילברמן שי, הנדסת חשמל ואלק' ב'- ואנונו אמיל, הנדסת תעש"נ ב'- מורן יוסף, הנדסת תעש"נ ג'- אקל בר, מדעי המחשב ב'- עידן לוי.
הפקולטה למדעי החברה והקהילה:
מדעי ההתנהגות ב'- יובל חקאני, סיעוד א'- דבי ברסל, סיעוד ג'- טיבי עבדאללה, סיעוד ד'- איברהים אבו אחמד, עבודה סוציאלית א'- אופל יוסף.
נציגת מכינה- אליענה אלבז.
נציגת הנדסאים- רחל גולדברג.
מתוך הרצון למעורבות הסטודנטים בנעשה באגודה בהובלת היו"ר הנבחר אנו פועלים לשקיפות מלאה כלפי הסטודנטים ולכן בחרנו לחשוף את כלל הפרוטוקולים של ישיבות המועצה.
את תפקידי המועצה המלאים ואופן קיום בחירות ניתן לראות ב- תקנון אגודת הסטודנטים רופין
להלן הפרוטוקולים של ישיבות המועצה מכהונת המועצה הנוכחית:
פרוטוקול ישיבת מועצה ראשונה 17.11.2020
פרוטוקול ישיבת מועצה שנייה 03.12.2020
ישיבת מועצה חירום בדלתיים סגורות (שלישית) 14.12.2020- שביתת הסגל מן החוץ
פרוטוקול ישיבת מועצה רביעית 17.01.2021

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

יום הסטודנט רופין חזרנו ובלבן!

בתאריך ה-20.05.2021, במתחם ההאנגר 09 שבעמק חפר, הגיעו כ- 3000 סטודנטים לחגוג את פסטיבל יום הסטודנט, הפעם בקונספט שבועות "רופין חוזרים ובלבן". כבר בכניסה לאירוע היה ניתן להבחין בחיוכים הרבים, בלבוש הלבן והחגיגי של הסטודנטים והסטודנטיות שזוכים להיפגש סוף סוף פנים אל פנים ובלי מסיכות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0