מסיבת פתיחת סמסטר ב – Ruppin
Ruppin

מסיבת פתיחת סמסטר ב

קצת אחרי שנגמרה לה תקופת המבחנים של סמסטר א’, אגודת הסטודנטים המשיכה את המסורת וארגנה מסיבת פתיחת סמסטר ב’ ברמה הכי גבוהה שיש כמו שהיא יודעת! המסיבה התרחשה ברחבת הדשא של המכללה ובמסיבה היו מגוון רחב של דוכנים ובניהם דוכני אוכל, דוכני מתנות, עמדות של משחקי שתיה וכמובן בר אקטיבי מוזל לסטודנטים.
את המסיבה פתח DJ OR BEN NELECH האלוף עם מוזיקת טכנו משגעת שהכניסה את הסטודנטים לקצב ולאווירה טובה.
מיד אחריו עלתה כוכבת המסיבה, הזמרת האחת והיחידה אגם בוחבוט, אשר לא השאיר אף אחד אדיש והקפיצה את הסטודנטים עם הלהיטים הגדולים שלה. הופעתה של אגם בוחבוט גרמה לסטודנטים להנאה ושמחה וגרמה להמון חיוכים!
בסיום הופעתה של הזמרת אגם בוחבוט, עלה האמן  DJ Roni Levi מקבוצת Komodo עם מוזיקת מיינסטרים ומוזיקת DEEP HOUSE שהקפיצה את הקהל באוויר.
 
תוך כדי המסיבה, חברי האגודה הסתובבו ברחבה בין כל הסטודנטים והשקו אותם במגוון צ’ייסרים.
צוות אגודת הסטודנטים רופין מודה לכל הסטודנטים שהגיעו ולקחו חלק במסיבה המטורפת של פתיחת סמסטר ב’. מקווים שנהינתם ומאחלים לכם סמסטר מהנה ומוצלח!
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

מרתונים- המפתח שלך להצלחה

כמו בכל שנה, המדור האקדמי של אגודת הסטודנטים גאה להפעיל מרתונים במקצועות השונים.
רגע… מה זה מרתון?
מרתון הוא בעצם יום מרוכז של בין 5-6 שעות בו עוברים על החומר הנלמד עם סטודנט מצטיין שנבחר ע”י האגודה לאחר שנבדקו כישורי הלימוד והעברת החומר שלו. המרתונים מועברים בקבוצות קטנות, ולעיתים קיימים שני מרתונים באותו יום (בוקר וערב) לנוחיות הסטודנטים.

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

לקראת תקופת הבחינות- טיפים ללמידה נכונה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים “זהו, עכשיו אני יושב ונכנס לעניינים לקראת המבחן” אבל אחרי חמש דקות הדבר היחיד שנכנסתם אליו היה לפייסבוק? בשביל זה אנחנו כאן- לתת לכם טיפים ללמידה נכונה!
אז… איך מומלץ ללמוד לבחינה?

המשך קריאה »
דילוג לתוכן