עדכונים וחדשות:

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

זכויות משרתי המילואים
אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית. 
אז מה מגיע לך?
בחינות, עבודות, מעבדות:
 • סטודנט א שנעדר עקב שירות מילואים ממועד בחינה  א' או ב' זכאי למועד בחינה נוסף.
 • מי ששרת 14 ימים רצופים או 21 ימים ומעלה (מצטבר) בתקופת הלימודים זכאי למועד בחינה נוסף. 
 • מי ששרת 4 ימים ומעלה בתקופת הבחינות או בשבועיים לפניהם זכאי להיבחן במועד בחינה נוסף , בכל בחינה שתתקיים כלהלן בטווח מספר ימים מתום שירותו לפי הנוסחה: מספר ימי המילואים כפול 0.8 .
 • מועד  הבחינה הנוסף יינתן במועד מוקדם ככל שניתן. 
 • הזכאות  להיבחן במועד נוסף יכול שתינתן בסמסטר העוקב או עם קבוצת סטודנטים אחרת.
 • סטודנט שהפסיד בחנים /או ו בחינות אמצע סמסטר ו/או בחינות במהלך הסמסטר בקורס מסויים ואשר נכללים בקביעת הציון הסופי בקורס, זכאי יהיה, להיבחן במועד מיוחד ו/במקום או לקבל חלופה אחרת כגון: עבודת הגשת עבודה
 • מועד בחינה נוסף יהיה מועד מיוחד ולא מועד ג' הניתן בסמסטר עוקב, למעט במקרה בו בחר הסטודנט בכך. 
עבודות ותרגילים:
 • עבודה לרבות תרגיל, עבודה, סמינריונית עבודה, פרוייקט, בוחן, בחינת אמצע סמסטר או כל מטלה לימודית אחרת שעל הסטודנט להגיש במסגרת לימודיו. 
 • סטודנט  השוהה בשירות מילואים או חזר 7 -14 ימים משירות מילואים לפני מועד הגשת עבודה יוכל להגישה במועד מאוחר יותר,  או לקבל מהגשתה פטור, או להגיש עבודה חלופית וזאת בתיאום הקורס עם מורה , על-פי נוהלי המוסד ובהתאם למהות והיקף העבודה. 
 • סטודנט אשר נבצר ממנו להשתתף במעבדות / סימנריונים / סדנאות / קורסי הכשרה מעשית עקב שירות מילואים יוכל להשלים את שהחסיר במועד מאוחר יותר , או לקבל פטור מהשתתפות, וזאת בהתאם למהות לקורס ובתיאום עם מורה הקורס. 
סיוע בהשלמת לימודים:
 • סטודנט לאחר  שירות מילואים רשאי לפנות אל מורה המקצוע בבקשה לקבל עזרה בהשלמת חומר הלימודים המילואים שהפסיד בתקופת שירות המילואים.
 • סטודנט לאחר שירות מילואים זכאי לקבל הדרכה, חונכות, או שיעורי  עזר להשלמת החומר החסר. שיעורי העזר ו/או החונכות יינתנו -לשכת ידי מרכז הנגישות. סטודנט ישלח  טופס 3010 סרוק למייל: [email protected] ותיפתח עבורו האפשרות לקבל שעורי עזר.
 • מספר שעות העזר או החונכות יגזר ממספר ימי השירות במילואים ומספר ימי הלימודים אותם הפסיד הסטודנט. 
הקלטות של שיעורים:
 • סטודנט ששירת במילואים יקבל,  את קלטת שיעורים  מהם נבצר ממנו להשתתף עקב השרות במילואים, במידה ואלה קיימות.
תשלומים:
 • סטודנט ששירת במילואים פטור מתשלום עבור כל חומר לימודי, לרבות תקצירי וקלטות הרצאות שניתנו לו, שיעורי עזר, השלמת מעבדות, סמינריונים, הכש סדנאות וקורסי מעשית. 
 • סטודנט ששירת במילואים 12 יום או יותר במהלך הסמסטר,  ובשל כך הפסיק לימודיו בקורס ונאלץ להירשם לקורס מחדש לא  יחויב בשכר לימוד נוסף. לעניין זה רשאי הסטודנט להודיע על הפסקת לימודיו בקורס עד שבוע ימים לפני מועד הבחינה. 
סיוע אחר:
 • קבלת נט-סטיק לתקופת המילואים- כדי שתוכלו להישאר מחוברים וללמוד מרחוק גם כשאתם לא בספרייה (כמובן לא לשכוח להחזיר).
 • סטודנט ששירת במילואים זכאי לקבל תלושי צילום, 50 תלושי צילום ממשרדי אגודת הסטודנטים עבור כל יום במילואים של שירות 
 • סטודנט ששירת במילואים יקבל, ללא תשלום, כל חומר שחולק לסטודנטים במהלך הקורס בעת ששהה במילואים.
 • 2 נ"ז – לסטודנט ששירת 14 יום ומעלה בשנה.
 • תוספת ניקוד למלגה הסוציואקונומית של המרכז האקדמי רופין. 
 
לכל שאלה או בעיה ניתן לפנות לאגודה, במייל: [email protected] או בטלפון: 098983014 (שעות פעילות בימים א'-ה' בין השעות 15:00-8:00).
לפירוט מימוש הזכויות באתר המרכז האקדמי
מצדיעים לכם!

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

פגישת הנהלת האגודה עם ראש מועצת עמק חפר

מטרת הפגישה עם מועצת עמק חפר היתה לעמוד על חיבורים אפשריים ושיתופי פעולה בין המועצה האזורית לאגודת הסטודנטים. בפגישה השתתפו ד"ר גלית שאול ראשת המועצה, נחמה כהן מנהלת אגף קהילה וישובים, אלדד גוטלון עוזר ראשת המועצה ויו"ר ועדת צעירים, מאיה רשף מנהלת מרכז צעירים, עידו ברוכשטיין יו"ר אגודת הסטודנטים ושלומי אמסילי סגן יו"ר אגודת הסטודנטים.

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0