עדכונים וחדשות:

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

זכויות משרתי המילואים
אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית. 
אז מה מגיע לך?
בחינות, עבודות, מעבדות:
 • סטודנט א שנעדר עקב שירות מילואים ממועד בחינה  א’ או ב’ זכאי למועד בחינה נוסף.
 • מי ששרת 14 ימים רצופים או 21 ימים ומעלה (מצטבר) בתקופת הלימודים זכאי למועד בחינה נוסף. 
 • מי ששרת 4 ימים ומעלה בתקופת הבחינות או בשבועיים לפניהם זכאי להיבחן במועד בחינה נוסף , בכל בחינה שתתקיים כלהלן בטווח מספר ימים מתום שירותו לפי הנוסחה: מספר ימי המילואים כפול 0.8 .
 • מועד  הבחינה הנוסף יינתן במועד מוקדם ככל שניתן. 
 • הזכאות  להיבחן במועד נוסף יכול שתינתן בסמסטר העוקב או עם קבוצת סטודנטים אחרת.
 • סטודנט שהפסיד בחנים /או ו בחינות אמצע סמסטר ו/או בחינות במהלך הסמסטר בקורס מסויים ואשר נכללים בקביעת הציון הסופי בקורס, זכאי יהיה, להיבחן במועד מיוחד ו/במקום או לקבל חלופה אחרת כגון: עבודת הגשת עבודה
 • מועד בחינה נוסף יהיה מועד מיוחד ולא מועד ג’ הניתן בסמסטר עוקב, למעט במקרה בו בחר הסטודנט בכך. 
עבודות ותרגילים:
 • עבודה לרבות תרגיל, עבודה, סמינריונית עבודה, פרוייקט, בוחן, בחינת אמצע סמסטר או כל מטלה לימודית אחרת שעל הסטודנט להגיש במסגרת לימודיו. 
 • סטודנט  השוהה בשירות מילואים או חזר 7 -14 ימים משירות מילואים לפני מועד הגשת עבודה יוכל להגישה במועד מאוחר יותר,  או לקבל מהגשתה פטור, או להגיש עבודה חלופית וזאת בתיאום הקורס עם מורה , על-פי נוהלי המוסד ובהתאם למהות והיקף העבודה. 
 • סטודנט אשר נבצר ממנו להשתתף במעבדות / סימנריונים / סדנאות / קורסי הכשרה מעשית עקב שירות מילואים יוכל להשלים את שהחסיר במועד מאוחר יותר , או לקבל פטור מהשתתפות, וזאת בהתאם למהות לקורס ובתיאום עם מורה הקורס. 
סיוע בהשלמת לימודים:
 • סטודנט לאחר  שירות מילואים רשאי לפנות אל מורה המקצוע בבקשה לקבל עזרה בהשלמת חומר הלימודים המילואים שהפסיד בתקופת שירות המילואים.
 • סטודנט לאחר שירות מילואים זכאי לקבל הדרכה, חונכות, או שיעורי  עזר להשלמת החומר החסר. שיעורי העזר ו/או החונכות יינתנו -לשכת ידי מרכז הנגישות. סטודנט ישלח  טופס 3010 סרוק למייל: [email protected] ותיפתח עבורו האפשרות לקבל שעורי עזר.
 • מספר שעות העזר או החונכות יגזר ממספר ימי השירות במילואים ומספר ימי הלימודים אותם הפסיד הסטודנט. 
הקלטות של שיעורים:
 • סטודנט ששירת במילואים יקבל,  את קלטת שיעורים  מהם נבצר ממנו להשתתף עקב השרות במילואים, במידה ואלה קיימות.
תשלומים:
 • סטודנט ששירת במילואים פטור מתשלום עבור כל חומר לימודי, לרבות תקצירי וקלטות הרצאות שניתנו לו, שיעורי עזר, השלמת מעבדות, סמינריונים, הכש סדנאות וקורסי מעשית. 
 • סטודנט ששירת במילואים 12 יום או יותר במהלך הסמסטר,  ובשל כך הפסיק לימודיו בקורס ונאלץ להירשם לקורס מחדש לא  יחויב בשכר לימוד נוסף. לעניין זה רשאי הסטודנט להודיע על הפסקת לימודיו בקורס עד שבוע ימים לפני מועד הבחינה. 
סיוע אחר:
 • קבלת נט-סטיק לתקופת המילואים- כדי שתוכלו להישאר מחוברים וללמוד מרחוק גם כשאתם לא בספרייה (כמובן לא לשכוח להחזיר).
 • סטודנט ששירת במילואים זכאי לקבל תלושי צילום, 50 תלושי צילום ממשרדי אגודת הסטודנטים עבור כל יום במילואים של שירות 
 • סטודנט ששירת במילואים יקבל, ללא תשלום, כל חומר שחולק לסטודנטים במהלך הקורס בעת ששהה במילואים.
 • 2 נ”ז – לסטודנט ששירת 14 יום ומעלה בשנה.
 • תוספת ניקוד למלגה הסוציואקונומית של המרכז האקדמי רופין. 
 
לכל שאלה או בעיה ניתן לפנות לאגודה, במייל: [email protected] או בטלפון: 098983014 (שעות פעילות בימים א’-ה’ בין השעות 15:00-8:00).
לפירוט מימוש הזכויות באתר המרכז האקדמי
מצדיעים לכם!

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
aguda

פורים אגודות 2022 – FEEL THE FEAR

פורים מצטיין במאפייני השמחה שבו, לבישת תחפושות ומסכות, בדחנות והרעשה ברעשנים. אמנם בשנה שעברה חגיגות החג התקיימו אחרת בזום, הפעם בתאריך ה-16/06/2022 ערכנו מסיבת ענק בשיתוף כל אגודות הסטודנטים של השרון: 5 אגודות, 2 רחבות וערב פורים 1 ענק💥

העיצוב של מתחם ההאנגר 09 בעמק חפר היה מותאם למאורע ובמקום היתה מכשפה שבהבהילה את החוגגים, מתחם קברים מפחידים ועוד המון דברים שרואים רק בסרטים.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
aguda

פותחים סמסטר ב’ בסימן יום האישה עם אנה זק!

סמסטר חדש- אנרגיות חדשות!

סיימנו מבחנים, סיימנו חופשת סמסטר קצרצרה (למי שהתמזל מזלו ולא הגיע למועדי ב’) הגיע הזמן לפתוח את סמסטר ב’ כמו שצריך עם הופעה של אנה זק, עמדות קוקטילים של קפטן מורגן, עמדת שזירת פרחים, מכירת תכשיטים, פאמפסים ועוד.

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupU

לקראת תקופת הבחינות- טיפים ללמידה נכונה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים “זהו, עכשיו אני יושב ונכנס לעניינים לקראת המבחן” אבל אחרי חמש דקות הדבר היחיד שנכנסתם אליו היה לפייסבוק? בשביל זה אנחנו כאן- לתת לכם טיפים ללמידה נכונה!
אז… איך מומלץ ללמוד לבחינה?

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupU

מרתונים- המפתח שלך להצלחה

כמו בכל שנה, המדור האקדמי של אגודת הסטודנטים גאה להפעיל מרתונים במקצועות השונים.
רגע… מה זה מרתון?
מרתון הוא בעצם יום מרוכז של בין 5-6 שעות בו עוברים על החומר הנלמד עם סטודנט מצטיין שנבחר ע”י האגודה לאחר שנבדקו כישורי הלימוד והעברת החומר שלו. המרתונים מועברים בקבוצות קטנות, ולעיתים קיימים שני מרתונים באותו יום (בוקר וערב) לנוחיות הסטודנטים.

המשך קריאה »
מחלקת רווחה
adminrup

מלגות 2022 אגודת הסטודנטים רופין

ישנם המון מלגות שניתן להגיש אליהן מועמדות.
בדרך כלל הדרישות לכל מועמדות למלגה הם קבועות ונועדו על מנת לוודא שההצהרה שמליאתם בהגשת המלגה נכונה.
אז…. אילו מלגות פתוחות להגשה בחודש יולי?

המשך קריאה »
מחלקת תרבות
שני

חנוכה 2021- מצחיק, מתוק וטעים ברופין!

בתאריך ה30.11.2021 יום שלישי בשעה 13:00 התחילו חגיגות חנוכה באוהל ענק במדשאות ברופין. בכניסה לאוהל חיכו סופגניות, חנוכיות נשנושים ופופקורן. על הבמה עלה הרב שגיא מחב”ד בקמפוס רופין, שהזכיר לנו את ההיסטוריה של החג ולמה אנחנו חוגגים אותו. 
לאחר הדלקת הנרות הסטנדאפיסט חן מזרחי הגיע להופעת סטנדאפ שוברת מצחוק שגרמה לכלל הסטודנטים לפתוח את החג עם חיוך ענק וטעם מתוק.

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0