עדכונים וחדשות:

פגישות הנהלת האגודה עם נציגי המפלגות הגדולות

השנה האחרונה הייתה שנה קשה בעבור אזרחי ישראל בכלל ובעבור צעירי ישראל בפרט. הצעירים היו הראשונים לצאת ממעגל התעסוקה ואחרונים לשוב באם בכלל, חוו לראשונה בחייהם משבר כלכלי וחברתי חסר תקדים. רבבות מצאו עצמם ללא רשת ביטחון או סיוע כלכלי, איבדו את עצמאותם ונאלצו לחזור אל בתי הוריהם, נאלצו לעבור ללמידה מקוונת וסובלים מהשלכות הריחוק החברתי ורבים מהם ביטלו תוכניות משמעותיות של תחילת החיים.
בעקבות המשבר החריף החלטנו להיפגש עם רוב ראשי המפלגות הגדולות לקראת הבחירות ולפנות אליהם בשם הסטודנטים וביקשנו לשמוע מה החזון שלהם. שמענו את תמונת העתיד שלהם בראות עיניהם ומה הן התוכניות שהם עתידים לקדם לטווח הארוך. ביקשנו מהם לשים דגש על ההחלטות שיהיו בעלות השפעה על השנים הבאות ולאו דווקא פעולות תגובתיות קצרות טווח. הפגישות נערכו עם יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד, עם יו"ר ימינה ח"כ נפטלי בנט, עם נציג תקווה חדשה והשר להשכלה גבוהה לשעבר ח"כ זאב אלקין ועם נציג ישראל ביתנו ח"כ עודד פורר.
במהלך הפגישות ביקשנו דווקא בעת הזו, להעביר לנו מסר אודות העתיד שהמפלגות מבטיחות.
ביקשנו מכל ראשי המפלגות להעביר לכם סרטון קצר עם כל התשובות. להלן סרטון ראשי המפלגות:

פגישת יו"ר האגודה עידו ברוכשטיין עם יושב ראש יש עתיד ויו"ר האופוזיציה חבר הכנסת יאיר לפיד.

פגישת יו"ר האגודה עידו ברוכשטיין וסגן יו"ר האגודה שלומי אמסילי עם יושב ראש ימינה חבר הכנסת נפטלי בנט.

פגישת יו"ר האגודה עידו ברוכשטיין עם נציג תקווה חדשה והשר להשכלה גבוהה לשעבר ח"כ זאב אלקין.

פגישת יו"ר האגודה עידו ברוכשטיין עם נציג ישראל ביתנו חבר הכנסת עודד פורר.

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0