עדכונים וחדשות:

פגישת הנהלת האגודה עם ראש מועצת עמק חפר

מטרת הפגישה עם מועצת עמק חפר היתה לעמוד על חיבורים אפשריים ושיתופי פעולה בין המועצה האזורית לאגודת הסטודנטים. בפגישה השתתפו ד"ר גלית שאול ראשת המועצה, נחמה כהן מנהלת אגף קהילה וישובים, אלדד גוטלון עוזר ראשת המועצה ויו"ר ועדת צעירים, מאיה רשף מנהלת מרכז צעירים, עידו ברוכשטיין יו"ר אגודת הסטודנטים ושלומי אמסילי סגן יו"ר אגודת הסטודנטים.
לפגישה הגיעו הנהלת האגודה עם מתווים שונים של שיתופי פעולה סטודנטיאלים הקיימים בערים שונות בארץ ובפני ראש המועצה הועלו הנושאים הבאים:
  • פתרון תחבורתי- יחל פיילוט בחודש יוני לתחבורה שיתופית למתן מענה לצרכי הסטודנטים באיזור. המענה שיסופק יהיה מענה ממוקד עם אפליקציית Moovit. יש חשיבות לשיתוף הפעולה ושימוש של הסטודנטים בשירות, שכן ככל שיגבר השימוש כך יוגדר הפיילוט כמוצלח יותר ונוכל להמשיך לספק/להרחיב את השירות. השירות יוכל לסייע לסטודנטים המגיעים מהרכבת ומתגוררים בערים הגובלות בעמק חפר.
  • איכות סביבה- נושא חשוב לסטודנטים רבים והאגודה מעוניינת להרחיב את שיתוף הפעולה גם בתחום ההכשרות ומעורבות חברתית.
  • יום הסטודנט – בשל הקורונה תיתכן בעיה לקיים את האירוע בימים מותרים לרעש לפי חוק הרעש. ביקשנו לבחון אפשרות לקיים את האירוע השנה, שלא במועדים הניתנים ע"פ החוק הנ"ל ולקבל על כך אישור חריג. הנושא ייבחן בנפרד בהמשך.
  • הנחות בארנונה- האגודה רואה את נושא ההנחות בארנונה כמשמעותי, ויעודד סטודנטים להעתיק את מגוריהם לאיזור. הנושא ייבחן בנפרד בהמשך.
  • תכנית מלגות- המועצה מרוצה מהקשר הקיים ותשמח להרחיבו ולפתח שיתופי פעולה נוספים, כך שיפותחו אפשרויות נוספות עבור הסטודנטים ויגדל היקף השירותים שניתנים לקהילה. קיימת תכנית מלגות גדולה של התאחדות הסטודנטים, יש מקום לבחון שיתוף גם דרכה.
  • וועדת צעירים- שילוב נציג של האגודה בוועדת צעירים ותיעשה עבודה משותפת בין הוועדה לאגודה, למיפוי אוכלוסיית היעד וקידום יעדים משותפים נוספים.
  • מעורבות באירועי תרבות בעמק- יש מקום לבחון שיתוף של הסטודנטים באירועי התרבות המקומיים או לקיים אירוע משותף- מרוץ, פסטיבל צעירים וכו'.
  • תחום הספורט- ניתן לעשות חיבורים אפשריים דרך פעילויות ספורט של המועצה למען הסטודנטים המתגוררים במועצה.
  • קהילות סטודנטים ביישובים- להתחבר ולחבר קהילות סטודנטים הקיימות בקהילות הישובים ליישובים עצמם ולמועצה.
אנו מודים לראשת מועצת עמק חפר, על הרצון לתמוך באוכלוסיית הסטודנטים ולהרחיב את שיתוף הפעולה עם אגודת הסטודנטים רופין. 

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0