עדכונים וחדשות:

פגישת הנהלת האגודה עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר ויו"ר הוועד המנהל של המרכז האקדמי רופין

השבוע הנהלת אגודת הסטודנטים רופין נפגשה לפגישת היכרות ראשונה עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר ויו"ר הוועד המנהל של המרכז האקדמי רופין, רענן דינור. מתוקף היותו המרכז האקדמי רופין עמותה ציבורית, הוא מחוייב מכוח חוק העמותות, להקים שלושה גופים: אספה כללית (חבר הנאמנים במרכז האקדמי רופין בו חבר גם יו"ר האגודה), ועדת ביקורת וועד מנהל. הועד מנהל בעמותה הוא בעצם מקביל בתפקידו לדירקטוריון בחברה פרטית.
חברי הוועד המנהל במרכז האקדמי רופין, קובעים מדיניות ותפקידם בין היתר מינוי, הערכה ופיטורין של הנהלת המרכז האקדמי, אישור תוכנית עבודה ותקציב, ייצוג הארגון מול קובעי מדיניות וכו'.
בפגישה עם יו"ר הועד המנהל של רופין, העלנו נושאים חשובים לחיי הסטודנטים בקמפוסים. בין הנושאים דיברנו על התשלומים הנלווים בשאיפה להפיכתם לתשלומים וולונטריים בהמשך, על התקופת מבחנים האחרונה בה כפי ששמענו מכם הבחינות לא תאמו את הרמה בשנים האחרונות, על העיכובים בהחזרת הציונים במקצועות, על הקלות לסטודנטים הורים ועל עוד נושאים חשובים נוספים.
אנו מודים ליו"ר הועד המנהל של המרכז האקדמי רופין, על הפגישה העניינית. אין ספק שעבודה משותפת תביא להצלחת הסטודנטים בטווח הקצר ולהצלחת המרכז האקדמי בטווח הארוך.
 

השאר תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מגזין האגודה
rupU

סטודנט ומילואימניק פעיל? הגעת למקום הנכון!

אגודת הסטודנטים מצדיעה למשרתי המילואים ודואגת לתת מענה ועזרה לסטודנטים אשר מבצעים שירות מילואים פעיל במהלך השנה. האגודה פועלת יחד עם מרכז הנגישות על מנת לעזור לסטודנט שהפסיד לימודים בעקבות ימי המילואים שביצע לצמצם את הפער שנגרם לו במהירות המקסימלית.

המשך קריאה »
תרבות
rupU

יום הסטודנט #רופין_חוזרים_ובלבן 2021!

רופין חוזרים ובלבן!

אחרי הפסקה של שנה מאירועים גדולים, האגודה של רופין חוזרת ובלבן!
הפעם במסיבת שבועות אמיתית מתחילת הערב ועד סופו…
עדן חסון, נועה קירל, סקאזי ומיטב ה-DJ's ב-2 רחבות מטורפות וערב שבועות אחד ענק!

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

כל מה שחשוב לדעת לקראת ועדת משמעת!

לאחר תקופת הבחינות מתקיים אותו ריטואל קבוע של טלפונים רבים ממי שהסתבכו בעבירות הקשורות ב"טוהר הבחינות", או בחשד לעבירה של העתקת עבודה אקדמאית אותה נדרשו להגיש ו/או עבירות משמעת אחרות.
מאחורי כל סיפור עומד סטודנט מודאג שעתידו האקדמאי מוטל בספק. לעיתים המדובר בעניין פעוט ערך ולעיתים הסיפור שבפיו של הדובר נשמע חמור וככזה מצריך טיפול מיוחד.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

צ'ק ליסט לחיפוש דירה

צ'ק ליסט חיפוש דירה מים- לחץ סביר בברזים. חלונות- רשתות, תריסים וסורגים.  מטבח- תקינות ארונות, מוצרי חשמל, גז (מונה או בלונים). רטיבות- לשים לב לעובש בקירות / תקרות.  חשמל- כיבוי

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

יום האישה 2021

הרצאה מרתקת וסוחפת על העצמה נשית את האלופה האולימפית – ירדן ג'רבי. במסגרת ההרצאה ירדן חלקה את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטליות.

המשך קריאה »
מגזין האגודה
rupU

אקדם- מילון מושגים אקדמי

מילון מושגים אקדמאים: סמסטר, קורסי חובה, אגודת סטודנטים, דיקן, דיקנאט, המועצה להשכלה גבוהה, מלגה, נוכחות, מרכז נגישות, מרכז קריירה, נקודות זכות, סילסוס, סמינריון, עוזר הוראה, מתרגל, ועדת משמעת, פקולטוה וכו'…

המשך קריאה »
נגישות
סל הקניות שלי
0