פורירופין תשפ”ג – Ruppin
Ruppin

פורירופין תשפ”ג

חג פורים הוא אחד מחגי ישראל והינו מצטיין במאפייני השמחה כאשר אחד מהם הוא לבישת תחפושות ומסכות. השנה אגודת הסטודנטים הפיקו מסיבת פורים מטורפת בקונספט של תחפושות על פי סרטי קולנוע. המסיבה כללה בתוכה 2 רחבות ריקודים, תפאורה מיוחדת ואמנים מקצועיים וטוב DJ RANBA, DJ SHAY ועוד אמנים מקבוצת “KOMODO”, אשר שימחו והרקידו את הסטודנטים כגון: DJ RENDEL, DJ RONI LEVY, DJ TA-YO. כל האומנים אשר ניגנו במסיבת פורים, הם אותם האומנים המגיעים כל ימי שלישי להפסקה פעילה ומרימים את האווירה בקמפוס.
בשיא הערב, עלה האחד והיחיד, DJ SKAZI והרעיד את המסיבה עם יצירות טראנס מטורפות כמו שרק SKAZI יודע!
בנוסף, במסיבה היה מגוון דוכני אוכל, משחקי שתייה כגון: BEERPONG וכמובן בר אקטיבי, כי איך אפשר בלי לדאוג שהסטודנטים יקיים את מצוות “העד לא ידע” במאמר חז”ל: ”חייב אדם לבסומי עד דלא ידע בין ארור המן לברוך מרדכי
כמידי שנה קיימה האגודה תחרות תחפושות בקרב הסטודנטים, שהתנהלה בפלטפורמת האינסטגרם שלה. בין התחפושות בלטו דמויות של נסיכות, דמויות מצוירות וגיבורי על. התחפושת המנצחת הייתה מלך ומלכת הקרח, אשר זיכתה את בעליה באספקת גלידה מבית היוצר BEN & JERRY’S למשך 3 חודשים. משתתפים רבים העלו ושיתפו את התחפושות הנפלאות שלהם וזה יצא אווירה פורימית משמחת ביותר
זה היה פורים 2023, מאחלים לכם ימים שמחים ומאושרים בכל ימות השנה.
 
ניפגש בפורים 2024!
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

מרתונים- המפתח שלך להצלחה

כמו בכל שנה, המדור האקדמי של אגודת הסטודנטים גאה להפעיל מרתונים במקצועות השונים.
רגע… מה זה מרתון?
מרתון הוא בעצם יום מרוכז של בין 5-6 שעות בו עוברים על החומר הנלמד עם סטודנט מצטיין שנבחר ע”י האגודה לאחר שנבדקו כישורי הלימוד והעברת החומר שלו. המרתונים מועברים בקבוצות קטנות, ולעיתים קיימים שני מרתונים באותו יום (בוקר וערב) לנוחיות הסטודנטים.

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

לקראת תקופת הבחינות- טיפים ללמידה נכונה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים “זהו, עכשיו אני יושב ונכנס לעניינים לקראת המבחן” אבל אחרי חמש דקות הדבר היחיד שנכנסתם אליו היה לפייסבוק? בשביל זה אנחנו כאן- לתת לכם טיפים ללמידה נכונה!
אז… איך מומלץ ללמוד לבחינה?

המשך קריאה »
דילוג לתוכן