שוק "קח-תן" – Ruppin
Ruppin

שוק "קח-תן"

 
כי זבל של אדם אחד, הוא אוצר של אדם אחר!
 

בחודש שעבר ערכנו את “שוק קח-תן” המסורתי בקמפוס מכמורת.

השוק נותן הזדמנות שנייה למוצרים בשלל קטגוריות החל מבגדים, נעליים, ספרים, ריהוט, קוסמטיקה ואפילו מחברות עם סיכומי קורסים משנים קודמות. מצד אחד, נפטרים בקלות מדברים אותם רצינו לזרוק. מצד שני- כל סטודנט יכול לקחת מה שבא לו, כמה שבא לו וכל זה ללא עלות!

אין לך מה לזרוק? לא נורא: לא חייבים לתת כדי לקחת. השוק מוסר באהבה לכל דורש כל מה שהוא חפץ בו. 
 
אז מה היה שם?
אנשים הגיעו עם שקיות מלאות ויצאו עם שקיות מלאות, ואין דבר יותר משמח מזה. הייתה מוזיקה, אנשים טובים ובעיקר הייתה אווירה טובה שגרמה לכולם לצאת עם חיוך.
מכיוון שהשוק נערך בזמן יום לימודים, כמובן שזמני הלחץ של השוק התרחשו בעיקר בהפסקות בין השיעורים, והיה כיף לראות איך במהלך כל היום אנשים התנדבו ובאו לסדר ולעזור בזמנם הפנוי.
 
אנו בקמפוס מכמורת באמת מאמינים שזו הזדמנות מצויינת לסדר את הבית, להוציא את מה שבאמת לא משתמשים בו יותר ולהעביר הלאה, למישהו שיהנה ממנו בדיוק כמו שאתה נהנית.
 
מה עושים עם החפצים שלא מצאו בית חדש? אמנם זה לא משמח, אך אין סיבה לדאגה: כל הציוד שנשאר מועבר כתרומה. השנה הציוד נתרם לילדי פנימיית הדסים, משפחות נזקקות ומרכז קליטה של עולים מאתיופיה.
 
השוק הוא בעצם הזדמנות לרענן ולהתרענן, להתחדש ולחדש ובעיקר- לתת! 
 
בהזדמנות זו נודה לתמר גולן (שנה ב’) ושקד ירון (שנה א’) שריכזו, אירגנו, סידרו את השוק והפכו אותו למושלם.
 
מחכים כבר לשוק הבא!
אולי יעניין אותך לקרוא גם?
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

מרתונים- המפתח שלך להצלחה

כמו בכל שנה, המדור האקדמי של אגודת הסטודנטים גאה להפעיל מרתונים במקצועות השונים.
רגע… מה זה מרתון?
מרתון הוא בעצם יום מרוכז של בין 5-6 שעות בו עוברים על החומר הנלמד עם סטודנט מצטיין שנבחר ע”י האגודה לאחר שנבדקו כישורי הלימוד והעברת החומר שלו. המרתונים מועברים בקבוצות קטנות, ולעיתים קיימים שני מרתונים באותו יום (בוקר וערב) לנוחיות הסטודנטים.

המשך קריאה »
מחלקת אקדמיה
rupin_mainadmin

לקראת תקופת הבחינות- טיפים ללמידה נכונה

כמה פעמים מצאתם את עצמכם אומרים “זהו, עכשיו אני יושב ונכנס לעניינים לקראת המבחן” אבל אחרי חמש דקות הדבר היחיד שנכנסתם אליו היה לפייסבוק? בשביל זה אנחנו כאן- לתת לכם טיפים ללמידה נכונה!
אז… איך מומלץ ללמוד לבחינה?

המשך קריאה »
דילוג לתוכן